Gaziemir’de İşyeri Hemşireliği Kursu

Gaziemir’de İşyeri Hemşireliği Kursu 05528607610

Gaziemir’de İşyeri Hemşireliği Kursu ile Yeni Uzman Akademi sağlık sektöründe kendine yeni bir yer açanlar için en kaliteli eğitim kadrosu, işe yerleştirme programları, düzenliyor. Ayrıca da çalışma hayatına hazırlık programları ve öğrenci odaklı eğitimler sunmaktadır. Modern eğitim yöntemleriyle tasarlanmış bu program, her yerden %100 uzaktan eğitim fırsatı sunara. Böylelikle hem öğrencilerin zamandan tasarruf etmelerine hem de eğitimlerini kendi yaşam tarzlarına uygun bir şekilde tamamlamalarına olanak tanır.

Gaziemir'de İşyeri Hemşireliği Kursu
Gaziemir’de İşyeri Hemşireliği Kursu

İşyeri Hemşireliği Kursu Eğitim İçeriği

Gaziemir’de İşyeri Hemşireliği Kursu, katılımcılarımıza işyerlerinde karşılaşabilecekleri sağlık sorunları ve acil durumlara müdahale etme konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazandırır. Kurs içeriği, sınavlara uygun ders konuları kapsamında tasarlanmıştır ve işyerindeki sağlık risklerinin önlenmesi, çalışanların sağlığı ve güvenliği, acil durumlara müdahale ve ilk yardım konuları da dâhil olmak üzere bir dizi konuyu kapsar.

İşinin en iyisi Yeni Uzman Akademi, İşyeri Hemşireliği Kursu için sektörde deneyimli ve yetkin eğitim kadrosu seçmektedir. Bu kadro, öğrencilerin eğitimlerine profesyonel bir şekilde destek verir. Onlara işyeri hemşireliği konusunda öğrenimlerini ileri seviyelere taşımaları için gereken becerileri kazandırır.

Çalışma Hayatına Hazırlık Programları

Sizin firmanız Yeni Uzman Akademi, İşyeri Hemşireliği Kursu katılımcılarına çalışma hayatına hazırlık programları sunar. Bu programlar, öğrencilerin iş hayatına başlamadan önce ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve tutumları geliştirmelerine yardımcı olur. Öğrenciler, mesleki gelişimlerini sağlamak için işyeri hemşireliği konusunda ileri düzeyde bilgi ve becerilere sahip olurlar.

Öğrenci Odaklı Eğitimlerin Adresi Yeni Uzman Akademi

Yeni Uzman Akademi, öğrencilerin öğrenimlerinde aktif rol almalarına ve katılımlarının artmasına olanak tanıyan öğrenci odaklı eğitim yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntemler, öğrencilerin öğrenme sürecini daha verimli hale getirir ve öğrencilerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun eğitim programları tasarlamalarına yardımcı olur.

Modern Eğitim Yöntemleri İşyeri Hemşireliği Kursu Programlarımızda

7 farklı ilde  eğitimler düzenleyen Yeni Uzman Akademi, modern eğitim yöntemlerini kullanarak İşyeri Hemşireliği Kursunu tasarlamıştır. Bu yöntemler, öğrencilerin eğitimlerini daha ilgi çekici ve interaktif hale getirir. Öğrenciler, öğrenme sürecinde aktif bir rol alır ve eğitim materyallerine çevrimiçi platformlar aracılığıyla erişebilirler.

%100 Uzaktan Eğitimle Kursunuzu Tamamlayın

Yeni Uzman Akademi, İşyeri Hemşireliği Kursunu tamamen uzaktan eğitim fırsatı sunarak tasarlamıştır. Bu sayede, öğrencilerin eğitimlerini kendi yaşam tarzlarına uygun bir şekilde tamamlamalarına olanak tanır. Öğrenciler, dersleri internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan takip edebilirler.

Uygun Fiyat ve Uygun Ödeme Koşulları ile DSP Kursu Katılımcılarımızı Bekliyoruz

8 kurumumuzda da Yeni Uzman Akademi olarak, İşyeri Hemşireliği Kursu için uygun fiyat ve uygun ödeme koşullarımız var. Öğrenciler, eğitim ücretlerini taksitlendirerek ödeme yapabilirler. Ayrıca, tüm kredi kartlarına 9 taksit imkânı da yine Yeni Uzman Akademi DSP Kursunda.

Sınavlara Uygun Ders Konuları Yeni Uzman Akademi’de

Yeni Uzman Akademi, İşyeri Hemşireliği Kursunda sınavlara uygun ders konuları işlemektedir. Öğrenciler, eğitimleri sonunda sınavlara hazırlanmak için gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaklardır. Ayrıca, sınavlarla ilgili bilgi ve tecrübeleri paylaşmak için öğrencilerin düzenli olarak WhatsApp çalışma grupları ile bir araya geldiği grup çalışmaları da yapılır.

Siz de İşyeri Hemşireliği Kursu Alabilirsiniz

Eğer aşağıda yazılı bölümlerden birinden mezun iseniz siz de Yeni Uzman Akademi İşyeri Hemşireliği Kursu Programlarına katılabilirsiniz. İşte İşyeri Hemşireliği Kursu alabilecek bölümler: Hemşirelik ( lise, önlisans, lisans)

Acil Tıp Teknisyenliği (ATT)

Sağlık Memurluğu

Çevre Sağlığı teknisyenleri İşyeri Hemşireliği Kursu alabilirler.

Eğitimler ise yukarıda da belirttiğimiz gibi tamamen uzaktan eğitim olarak gerçekleştirilir. 90 saat olan ders programları offline ve online eğitim olarak gerçekleştirilir.

Offline eğitimlere İşyeri Hemşireliği Kursu katılımcılarımız zaman kısıtlaması olmadan katılabilirler. Bu derslere Yeni Uzman Akademi ana sayfası üzerinden ulaşılır.

Online eğitimler ise iki farklı grupta gerçekleştirilir ve bir günde en fazla 6 saat olacak şekilde planlanmış ders programlarıdır. Sizler için Yeni Uzman Akademi tarafından İşyeri Hemşireliği Kursu dersleri kaydedilir. Katılımcılarımız ise diledikleri zaman bu derslere tekrar ulaşabilirler.

Dersler sonrasında ise İşyeri Hemşireliği Kursu programına katılanlar İSG Sınavına katılırlar. Sınavda 60 puan ve üstünde alanlara bakanlık tarafından İşyeri Hemşiresi Sertifikası verilir.

En İyisiyiz Hep Öyle Kalacağız

Gaziemir’de İşyeri Hemşireliği Kursu ders programlarımızı bakanlık onaylı olarak gerçekleştiriyoruz. Tamamen uzaktan eğitim olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlere her yerden katılabilirsiniz. Bu yönüyle de Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi herkese ulaşabilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Sadece Diğer Sağlık Personeli Kursu değil aynı zamanda A Sınıfı İş Güvenliği Kursu, B Sınıfı İş Güvenliği Kursu, C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, İşyeri Hekimliği Kursu ve yine online olarak TMGD Kursu düzenliyoruz. Siz de Yeni Uzman Akademi’nin online eğitimlerine katılmak istiyorsanız eğitim danışmanlarımızla hemen irtibata geçebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve eğitimlerimiz ile ilgili geniş bilgi verebilmeniz için WhatsApp ve Jivo Destek Hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın