Şereflikoçhisar Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs

Şereflikoçhisar Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs

0 552 860 76 10

Şereflikoçhisar Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs veren Yeni Uzman Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, hijyen kursu, temel isg kursu ve mesleki eğitim kursları vermekteyiz. Yeni Uzman Akademi olarak alanında uzman kadromuzla, kaliteli ve güncel ders dökümanlarımızla, 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek hattımızla, profesyonel eğitim danışmanlarımızla sizlerin yanınızdayız. Aradığınız herşeyi Yeni Uzman Akademi’de bulabilirsiniz.  Hemen Arayın, Size Özel Fırsatları Kaçırmayın.

Şereflikoçhisar Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs
Şereflikoçhisar Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve Amacı Nedir?

İş sağlığı ve güvenliği yapılan iş sebebi ile meydana gelen her türlü uzun ve kısa vadeli sağlık problemlerini ortadan kaldırmayı amaç edinen bir disiplindir. Ülkemizde iş sağlığı, maalesef yalnızca iş anında oluşabilecek problemler olarak algılanıyorken; tüm dünyada bu durum daha farklıdır. Dünyada bu kavram ister ücretli ister ücretsiz olsun yapılan tüm işleri kapsayan daha genel kavramı ifade eder.

İş sağlığı ve güvenliği birimi amacı işçinin güvenliğini sağlamayı hedef edinir. Yeni Uzman Akademi bu konuda kursiyerlerine sağlıklı ve güvenli çalışacakları bir ortam hazırlama hakkında bilgi vermeyi hedefler. Kursiyerlerinin, işçileri çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı koruma ve bu alanlardaki riski en düşük seviyeye indirme hakkında bilinçlendirmeyi hedefler. Yeni Uzman Akademi aynı zamanda güvenli çalışma ortamları hakkında gerekli bilgi ver donanıma sahip olmalarını amaçlar.

Bu Eğitim Neden Önemlidir?

Bu eğitimler can güvenliği ve sağlık açısından önem taşır. Çalışma ortamında can güvenliği ve sağlığını öncelik haline getirmek önemli bir zorunluluktur. İnsan merkezli yaklaşım gerekmektedir. İş yerinde oluşabilecek herhangi bir yaralanma, meslek hastalığı, acil bir durum, organ kabı vb. riskler ortaya çıkabilmektedir. Amaç bu riskleri minimum seviyeye indirmek ya da ortadan kaldırmaktır. Bu eğitim işletmeler için önem taşır. Bir işletmenin en önemli sermayesi insandır, çalışanlarıdır.

Kimler İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Sertifikası Alabilir?

Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi tüm mezunlarını

Fen Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya, Biyoloji Bölümü mezunları

İSG Önlisans ve Lisans mezunları bu sertifika programına başvuru yapabilir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kursu Uzaktan Eğitim Programı

İş Güvenliği Kursu eğitimleri toplam 35 gün(220saat)

Şereflikoçhisar Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kursu veren Yeni Uzman Akademi’de, İSG Eğitimleri Uzaktan eğitim modeli ile yapılmakla beraber eğitim programı ise şöyledir:

Asenkron Eğitim: Çevrimdışı / offline isimleri ile de bilinen bu program Yeni Uzman Akademi sayfasına daha önceden yüklenmiş olan eğitimlerin kursiyerlerimiz tarafından diledikleri saatlerde derslere katılmaları ile gerçekleşir. Bu eğitimlerin süresi 90 saattir. Eğitimler 15 günlük bir periyotta gerçekleştirilir.

Senkron Eğitim: Çevrimiçi / online isimleri ile de bilinen bu program Yeni Uzman Akademi eğiticileri tarafından zoom programı üzerinden verilir. Yeni Uzman Akademi’de canlı dersler günde en fazla 6 saat olacak şekilde düzenlenir. Bu eğitimlerin toplam süresi 90 saattir. Eğitimler 15 günlük bir periyotta gerçekleştirilir. Eğitimler 09/15 saatleri arasında ve 15/21 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grupta gerçekleştirilir. Kursiyerlerimiz kayıt esnasında hangi saatler arasında eğitim almak istediklerini kendileri belirleyebilirler.

Staj Eğitimi: Pratik eğitim olarak da adlandırabileceğimiz bu eğitimler; Yeni Uzman Akademi İş Güvenliği Kursu eğiticileri tarafından uygun görülen işyerlerinde iş güvenliği uzmanlarının kontrolünde gerçekleştirilir.

NEDEN YENİ UZMAN AKADEMİ?

Yeni Uzman Akademi İş Güvenliği Eğitimlerinde 10 yılı geride bırakmış farklı il ve bölgelerde şubeleri bulunan ve İSG Eğitimlerinde Türkiye’nin en iyisi olduğunu kanıtlamış bir eğitim kurumudur.

Yeni Uzman Akademi eğitimlerini her biri kendi alanında otorite olarak kabul edilen eğiticilerin rehberliğinde yapılır. Eğitimler sadece İSG Sınavında başarılı olmak için değil; aynı zamanda kursiyerlerimizin iş hayatında karşılaşabilecekleri problemleri aşabilmelerini sağlayacakları şekilde düzenlenir.

Eğitimler ücretleri kursiyerlerimizin bütçelerine göre düzenlenir ve yine kursiyerlerimizin ödeme yapabilecekleri zaman dilimleri temel alınarak taksitlere bölünür.

Tüm kursiyerlerimize kitap piyasasında satışı dahi olmayan özgün sorularla donatılmış kitaplar adreslerine gönderilir ve kursiyerlerimize dijital eğitim bilgileri gönderilirken, ders videolarına eğitim sonrasında da ulaşabilme imkânı sunulur.

Yeni Uzman Akademi farkıyla eğitim almak için henüz geç değil.

Hemen Arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın