Serinhisar C Sınıfı İsg Eğitim Kursu

Serinhisar C Sınıfı İsg Eğitim Kursu+90 552 860 76 10

Serinhisar C Sınıfı İsg Eğitim Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz,eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Serinhisar C Sınıfı İsg Eğitim Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

Serinhisar C Sınıfı İsg Eğitim KursuSerinhisar C Sınıfı İsg Eğitim Kursu

İSG eğitimleri konusunda doğru adresiniz Yeni Uzman Akademi yeni sınav döneminde de sizlerle birlikte olmanın haklı gururunu yaşıyor. İSG eğitimleri ve İSG eğitimlerine olarak düzenlediği sertifika programları ile adından sıkça bahsettirmektedir. Yeni Uzman Akademi İSG kursu alanında yaptığı çalışmalarla her sınav dönemi birçok kişinin ismini İSG profesyonelleri arasına yazdırmasını sağlıyor.

İSG Kursları Yeni Uzman Akademi,

Sınav öncesi düzenlediği soru çözüm programları ve ders tekrarı programları

Kursiyerlerine özel hazırladığı İSG konu anlatımı ve deneme kitapları

Dijital ders materyalleri

Uygun İSG kursu fiyatları

Uygun taksitler ve ödeme koşulları

Sınava hazırlık WhatsApp ve Telegram grupları ile İSG eğitimlerinde sektörün göz bebeğidir. Sizler de İSG alanında eğitim almak istiyorsanız yeni sınav döneminde Yeni Uzman Akademi’de buluşalım.

İSG eğitimi çok önemli bir konudur. İSG eğitimi, hem sınava yönelik konuları barındırır hem de saha bilgilerini içerir. İSG konusunda Türkiye belli seviyeye gelmiş bir ülkedir. Türkiye İSG konusunda gerek eğitim aşamasında gerek hizmet konusunda gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu da dünya genelinde İSG konusunda gerçekleşen gelişmeleri hemen uygulama şansı veriyor.

İSG, iş sağlığı ve güvenliğinin kısaltmasıdır. İş sağlığı, işyeri hekimi ve işyeri hemşireleri tarafından yürütülen bir çalışmadır. İş güvenliği ise, iş güvenliği uzmanları tarafından gerçekleştirilen hizmetlerdir.

İş Güvenliği Uzmanı Kimdir? 

İSG’ de büyük bir öneme sahip iş güvenliği uzmanları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenmiş bölümlerden mezun olduktan sonra İSG eğitimi almış ve İSG eğitimlerinde başarı olarak iş güvenliği uzmanı olmaya hak kazanan kişilerdir.

İş Güvenliği Uzmanı 6331 sayılı kanunda, Usul ve esasları yönetmelikle belirlenen, iş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere bakanlıkça yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip kişi olarak tanımlanır.

İş Güvenliği Uzmanları Yetiştirmeye Devam Ediyoruz

Yeni Uzman Akademi olarak İSG eğitimlerinde ülkemizin en geniş eğitim ağına sahip kurumuyuz. Yeni Uzman Akademi, İstanbul Esenler İSG Kursu, İstanbul Pendik İSG Kursu, Bursa İSG Kursu, Ankara İSG Kursu, İzmir İSG Kursu, Diyarbakır İSG Kursu, Adana İSG Kursu, Antalya İSG Kurslarımız ile eğitimlerimize devam ediyoruz.

Yeni Uzman Akademi’den Kimler C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi Alabilir?

İş sağlığı ve güvenliği Yeni Uzman Akademi, iş güvenliği uzmanlığı C, B, A sınıfı, işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimleri düzenliyor. Ülkemizde İSG eğitimlerinin yapı taşını “C “sınıfı iş güvenliği uzmanlığı oluşturur.

Yeni Uzman Akademi’de “C” sınıfı İSG eğitimi almak isteyenlerin öncelikle;

Mimar, mühendis, teknik öğretmen, fizikçi, kimyager, biyolog, İSG teknikeri olmaları gerekir.

Yeni Uzman Akademi İSG Eğitim Kurumlarına Kayıt Olmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Yeni Uzman Akademi İSG Kurslarında eğitim almak isteyen kursiyerlerimizin;

  • Başvuru dilekçesi
  • Kimlik
  • Mezun belgesi / diploma
  • Bireysel vukuatlı nüfus kayıt örneği ( soyisim değişikliği durumunda)

Yeni Uzman Akademi İSG Eğitim Kurumlarında “C” Sınıfı Eğitimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Yeni Uzman Akademi İSG Eğitim Merkezleri, eğitim programlarını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile gerçekleştirir. Ders içerikleri ve saatleri de yine bakanlığın talimatlarına göre yapılır.

İSG eğitim kurumu Yeni Uzman Akademi’de “C” sınıfı eğitimleri 220 saattir.

İlk 90 saat kursiyerlerimizin gün içinde diledikleri saatlerde girebilecekleri çevrimdışı derslerdir. Yeni Uzman Akademi İSG çevrimdışı eğitimlerinde, kursiyerlerimiz diledikleri kadar tekrar yapabilme şansına sahiptirler. C sınıfı İSG eğitimlerine Yeni Uzman Akademi kursiyerleri, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifre ile bağlanırlar.

İkinci 90 saat dersler ise Yeni Uzman Akademi İSG Kurslarında, online olarak yapılır. Online dersler çevrimiçi, canlı ders olarak da anılır. Yeni Uzman Akademi İSG Kurs Merkezlerinde “C” sınıfı İSG online eğitimleri iki farklı grupta yapılır. İlk grup 09.00-15.00 saatleri arasında, ikinci grup ise 15.00-21.00 saatleri arasında yapılır. Yeni Uzman Akademi İSG kurslarında online dersleri tekrar izleme şansına da her zaman sahipsiniz.

Son 40 saat olan staj / pratik eğitimler ise Yeni Uzman Akademi İSG Kursları tarafından uygun görülen ve birçok şehirde tamamlayabileceğiniz eğitimlerdir. Yeni Uzman Akademi İSG Kurslarında staj eğitimleri 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

İSG Sınavları Hakkında Genel Bilgiler

 İSG sınavları ÖSYM tarafından gerçekleştirilir. Her yıl yayınlanan ÖSYM sınav takviminde İSG sınav tarihleri de önceden belirlenir. Genel itibari ile ÖSYM tarafından yılda iki defa gerçekleştirilen İSG sınavlarında, C sınıfı İSG uzmanı olmak için 50 soruda en 35 doğru yapmak gerekir. Sınavda başarı olanlara sertifikaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilir. İSG sınavında başarılı olamayan “C” sınıfı iş güvenliği uzmanları tekrar kurs almadan sonraki sınavlara başvuru yapabilir. Sınava girme hakkı konusunda ÖSYM veya bakanlık tarafından herhangi kısıtlatma yoktur. Yeni Uzman Akademi’de bir defaya mahsus kurs alan tüm kursiyerlerimiz sınavı kazanana kadar sınav başvurusu yapabilir.

Hemen Arayın