anasayfa1

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI EĞİTİMİ

Profesyonel kadromuzla A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi veriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için butona tıklayın.

anasayfa2

İŞ YERİ HEKİMLİĞİ EĞİTİMİ

Yapılan yasal düzenlemeler ile birlikte iş yerlerinde sağlık ile ilgili birçok yeni kural ve yeni iş dalları ortaya çıkmıştır.

anasayfa3

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ EĞİTİMİ

Diğer sağlık personeli eğitimi ihtiyacı, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ihtiyacı ile paralel olarak gün geçtikçe artmaktadır.

anasayfa4

İSG TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

İş Sağlığı ve Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programımıza katılıp mezun olan kursiyerlerimiz bakanlık onaylı sertifika sahibi olmaktadır.

anasayfa5

İLK YARDIM EĞİTİMİ

Yeni Uzman Akademi, ilk yardım eğitimi konusunda tecrübeli kadrosu, en güncel mevzuata uygun eğitim müfredatı ile hizmetinizde.

anasayfa6

HİJYEN EĞİTİMİ

Yeni Uzman Akademi kadrosundaki uzman eğitmenleri ile gerekli eğitimi almanızı ve Hijyen Sertifikası sahibi olmanızı sağlayacaktır.

anasayfa7

TMGD / ADR EĞİTİMİ

Yeni nesil İş Güvenliği Eğitim Merkezi Yeni Uzman Akademi almak istediğiniz TMGD / ADR Eğitimi için en kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunar.

anasayfa8

İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU

İşe giriş sağlık raporu İstanbul ve ilçelerinde yaşayan çalışanlarımız için Yeniz Uzman Akademi olarak hızla ve yasaya uygun şekilde temin ediyoruz.