İş Güvenliği Kursu Nerede?

İş Güvenliği Kursu Nerede?

İş Güvenliği Kursu Nerede? +90 542 532 77 13

 

YENİ UZMAN AKADEMİ SİZE ÇOK YAKIN

 

 

İş Sağlığı Ve Güvenliğini gerçekleştiren İSG uzmanları, çalışanların sağlığını korumak, sağlığa uygun çalışma koşulları geliştirmek ve çalışma ortamını tüm zararlı durumlardan korumak için tasarlanmış mühendislik ve tıp disiplinlerine dayalı bir bilimdir. İşyerinde çalışanların ve işyerinde bulunan diğer kişilerin sağlık ve güvenliğini etkileyecek durumların ortadan kaldırılmasını sağlar.

 

İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanları bir eğitim disiplini içersinde yetiştirilir. İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlarını, bakanlıkça yetkilendirmiş eğitim kurumları, tehlike sınıflarına göre düzenlenmiş kurslarla yetiştirir.

 

Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezleri olarak bütün eğitimlerimizle İş Sağlığı Ve güvenliği Uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimizin yanındayız.

İster İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı kariyerinin ilk basamağı olan C Sınıfı Eğitimleri olsun.

İster İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı kariyerinin ikinci basamağı olan B Sınıfı Eğitimleri olsun.

İster İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı kariyerinin üst basamağı olan A Sınıfı Eğitimleri olsun.

İster İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı kariyerine direkt B Sınıfında başlamak için Yüksek Lisans olsun. Hiç fark etmez adresiniz Yeni Uzman Akademi İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Merkezi olsun.

Bizler online eğitimler aracılığı ile her yerdeyiz. Siz bize uzak olsanız da bizler  bütün eğitim merkezlerimiz,  deneyimli eğitici kadromuz ve online eğitimlerimizle her zaman ve her yerde sizin yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir