İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu Yeni Uzman Akademi’de Buluşalım

İş Güvenliği Kursu
İş Güvenliği Kursu

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu Yeni Uzman Akademi yeni eğitim döneminde de sizlerle birlikte. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim almak isteyenler kurumlarımız ile iletişime geçebilirler. C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi alarak sektöre adım atabilirsiniz. B ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri ile kariyerinizde basamak atlayabilirsiniz. İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hekimliği Kursu ile de iş yerlerinde görev alabilirsiniz.

İSG, İş dünyasında başarılı olmanın ve sağlıklı bir çalışma ortamını sürdürmenin önemli bir bileşenidir. İş sağlığı ve güvenliği konularında eğitim almak ve bu konuda uzmanlaşmaktır. İşte bu noktada Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumu Yeni Uzman Akademi’dir. İş sağlığı ve güvenliği alanında mükemmel bir eğitim deneyimi sunuyor.

Yeni Uzman Akademi Nedir?

Yeni Uzman Akademi, iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzmanlaşmak isteyenler için bir eğitim kurumudur. On yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet vermektedir. Kaliteli eğitimlerin adresi olarak kabul edilir. Yeni Uzman Akademi, katılımcılarına iş sağlığı ve güvenliği konularında en iyi eğitim deneyimini sunmayı hedeflemektedir.

Eğitim Fırsatları

Yeni Uzman Akademi, çeşitli eğitim programları sunmaktadır. C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi ile iş sağlığı ve güvenliği sektörüne adım atabilirsiniz. Ayrıca, B ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri ile kariyerinizde yükselebilirsiniz. İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hekimliği Kursu da kurumun sunduğu önemli programlardan biridir.

Neden Yeni Uzman Akademi’yi Tercih Etmelisiniz?

Yeni Uzman Akademi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde çeşitli avantajlar sunmaktadır. Kursiyerlere kaliteli eğitimlerin yanı sıra;

Ders videoları,

İş alanında destek,

Her ilde eğitimlere katılma şansı, uygun eğitim ücretleri ve ödemede kolaylık gibi fırsatlar sunulmaktadır.

Türkiye’nin Her İlinden Eğitim Fırsatı

Yeni Uzman Akademi, Türkiye’nin 81 ilinden öğrencilere eğitim fırsatı sunmaktadır. Bu sayede iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine kolayca katılabilir ve uzmanlaşabilirsiniz.

Hemen Yeni Uzman Akademili Olabilirsiniz

Kaliteli bir eğitim alarak siz de meslek hayatınıza atılma şansı yakalayabilirisiniz. Yeni Uzman Akademi on yıl eğitimler düzenliyor. Tüm eğitimleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile düzenlenir. Tamamı uzaktan eğitimler sayesinde 81 ilden eğitimlere katılabilirsiniz. Kaliteli ders kitapları ile ve dijital ders notları ile desteklenen eğitimlere her yerden kayıt olabilirsiniz.

ISO Sertifika eğitimleri ile meslek deneyiminize yeni sayfa ekleyin.

Online soru çözüm programları sizleri başarıya taşıyacak.

Kursiyerlerimizin işe yerleşmelerine de katkıda bulunuyoruz.

Online İngilizce kursu ile yurtdışında çalışma fırsatı yakalayın.

Hemen Yeni Uzman Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulmak için eğitim danışmanlarımız sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın