Kestel Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs

Kestel Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs

0552 860 76 10

Kestel Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs olarak Yeni Uzman Akademi başarıya giden yolda sizlerle beraber. Türkiye’nin her yerinden bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, h,jyen kursu, temel isg kursu ve mesleki eğitim sertifikaları vermekteyiz. Sektörde 10 yılı aşkın tecrübemizle, alanında uzman akademisyen kadromuzla, kaliteli-güncel ders dökümanlarımızla, profesyonel eğitim danışmanlarızla, 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek hattımızla sizleri de Yeni Uzman Akademi ailesine bekliyoruz. Sizde kaliteli ve güvenilir bir eğitim kurumu arıyorsanız, hemen arayın.

Eğitim Kurumumuzda dersler Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu plan ve program doğrultusunda ilerler. Eğitimler üç kısımda işlenir: Uzaktan Eğitim, Örgün Eğitim ve Staj Eğitimi.

Kestel Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs
Kestel Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs

Kimler İş Güvenliği Kursu Alabilir?

Mimarlık, Mühendislik mezunları, Teknik Öğretmen mezunları, Fizik, Kimya, Biyoloji mezuzları ve İSG (İş sağlığı ve güvenliği)mezunları İş Güvenliği Kursu alabilirler.

Uzaktan Eğitim:

Kursiyerlerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile Yeni Uzman Akademi Eğitim sayfası üzerinden takip ettikleri derslerdir. Bu dersler sisteme kayıtlı olan derslerdir, kursiyerlerimiz ders sayfasına girdiklerinde kayıtlı ders notlarını okuyup, ders videolarını seyrederek toplamda 90 saat olan uzaktan eğitim dersleri bu şekilde tamamlanır.

Örgün Eğitim:

Yüz yüze eğitim olarak da adlandırılan örgün eğitim 90 saat olarak, kurumumuz dersliklerinde başlama ve bitiş saatleri, ders programı ve eğiticileri önceden belli bir programa sadık kalınarak işlenmekteydi. Pandemi Dönemi itibari ile biz de gerekli kurallara uymak ve uyulmasını sağlamak amacıyla eğitimlerimizi uzaktan İSG eğitimleri olarak yapmaya başladık.

Online Eğitim:

Online eğitimler birçok farklı isimle de anılır. Bunların en çok bilinenleri ise senkron, çevrimiçi eğitim, e-eğitimdir. Tüm dünyada Coronavirüs sebebiyle eğitimler online sisteme taşınmıştır.

Örgün yani yüz yüze eğitimlerde eğitimci ile yüz yüze görüşmek, eğitimcinin farklı konularda fikrini alabilmek ve sorularını direkt sorarak gerçek ve alıştığımız sınıf ortamında ders işlemek yüz yüze eğitimin avantajlarından birkaçı olarak sıralanabilir.

Kalabalık şehirlerde trafik sorunu ile karşı karşıya kalmak, evden ve aileden kısa veya uzun süreli olarak ayrı kalmak ise yüz yüze eğitimin dezavantajlarından birkaçı olarak sıralanabilir.

Kestel Uzaktan İş Güvenliği Eğitimi Veren Kurs olarak Yeni Uzman Akademi, Online uzaktan İSG eğitimleri, örgün eğitimlerde derse giren profesyonel eğitim kadrosu rehberliğinde yapılmaktadır. Aynı eğitim ve danışman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezimizde, İş Sağlığı ve Güvenliği A-B-C uzaktan eğitim kursları, İşyeri Hekimliği kursları, Diğer Sağlık Personeli( DSP) kursları başta olmak üzere, eğitim almak için yurdun dört bir yanından katılımcılarımız eğitim kurumumuza geliyorlar. Örgün eğitimin devam zorunluluğu sebebiyle 15 günlük ders süresi zarfında eğitim kurumlarımızın olduğu şehirlerde ikamet etmek zorundaydılar.

Uzaktan İSG eğitimleri, dersleri fiziksel bir sınıfta değil çevrimiçi olarak alındığı programdır. Online dersler sayesinde bulunduğunuz yerden derslere katılabilirsiniz. Eğitim kurumlarının olduğu şehirlerden birinde yaşıyor olsanız dahi günlük iş programınız ve meşguliyetleriniz, derslere katılmayı zorlaştırıyorsa, kendi hızınızda çalışmayı tercih ediyorsanız uzaktan İSG eğitimleri sizin için en iyisi olacaktır. Uzaktan İSG eğitimi döneminde tam zamanlı çalışabilir veya şu anki işinize devam edebilirsiniz.

Çevrimiçi çalışma, daha esnek bir zaman çizelgesine ihtiyaç duyan talep eden insanlar için bir olasılıklar kapısı aralar. Çevrimiçi eğitim aldığınızda siz sınıfa gitmezsiniz, sınıf size gelir, derslerinizi evinizde rahatlıkla seyredebilir, dinleyebilirsiniz. Diğer işleriniz için daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Uzaktan İSG eğitimleri, özellikle iş sağlığı ve güvenliği çevrimiçi kursları, meşgul bir öğrenci için oldukça faydalı olacaktır. Toplu araçlarda sosyal mesafe kurallarını çiğnemeden dahası Covid – 19 Virüsüne yakalanma riskine girmeden evinizden, işinizden, bahçenizden katılabileceğiniz Yeni Uzman Akademi uzaktan İSG eğitimlerine sizleri bekliyoruz.

Uzaktan İSG eğitimlerimiz için kurs alan bütün katılımcılarımıza ücretsiz olarak,

ISO 45001 Eğitimi

ISO 9001 Eğitimi

Sınav öncesi 90 saatlik soru çözüm programı

Konu anlatım ve soru bankası kitabı ve

Yeni Uzman Akademi’nin sınırlı kontenjanlarından yararlanmak istiyorsanız acele edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın