Şişli C Sınıfı İSG Fiyatları

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Kursu

Şişli C Sınıfı İSG Fiyatları 0 552 860 76 10

Şişli C Sınıfı İSG Kursu Fiyatları için en uygun fırsatları Yeni Uzman Akademi’de bulabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi olarak Türkiye’nin en uygun ödeme ve taksit imkanını kursiyerlerimize sunuyoruz. Alanında uzman kadromuzla, kaliteli ve güncel ders materyallerimizle, 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek hattımızla ve profesyonel eğitim danışmanlarımızla sizlerin yanınızdayız. Yeni Uzman Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, hijyen kursu, temel isg kursu ve mesleki eğitimler vermekteyiz. Türkiye’nin her yerinden bir telefonla bize ulaşabilir ve bulunduğunuz yerden online kayıt yaptırabilirsiniz. Sizde kaliteli ve güvenilir bir eğitim almak istiyorsanız hemen arayın, size özel fırsatları kaçırmayın.

İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

İş sağlığı ve güvenliği, tüm mesleklerde çalışanların bedensel, ruhsal, sosyal iyilik durumlarını en üst düzeye ulaştırmak, bu düzeyde sürdürmek, çalışanların çalışma şartları yüzünden sağlıklarının bozulmasını önlemek amacıyla yapılan çalışmaları ifade eder (ILO– WHO,1950). Dünya Sağlık Örgütü sağlığı;

”yalnız hastalık ve sakatlığın olmaması değil, fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden tam bir iyilik hali” olarak tanımlamaktadır. İnsan Hakları Evrensel Bildirgesinin (1948) 3. Maddesinde “Yaşamak, özgürlük ve kişi güvenliği herkesin hakkıdır” denilmektedir. Bildirgenin 25. Maddesinde de “Her şahsın, gerek kendisi gerekse ailesi için, yiyecek, giyim, mesken, tıbbi bakım, gerekli sosyal hizmetler dahil olmak üzere sağlığı ve refahını temin edecek uygun bir hayat seviyesine ve işsizlik, hastalık, sakatlık, dulluk, ihtiyarlık veya geçim imkânlarından iradesi dışında mahrum bırakacak diğer hallerde güvenliğe hakkı vardır” hükmü ile güvenliğin önemi vurgulanmaktadır.

Şişli C Sınıfı İSG Fiyatları
Şişli C Sınıfı İSG Fiyatları

İş sağlığı ve iş güvenliğinin üç temel amacı bulunmaktadır:

1- Çalışanların korunması

– Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak,

– Çalışanları çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak,

– Çalışanların sağlık, güvenlik ve refahını sağlamak ve geliştirmek,

2- İşletmenin korunması

– Kaza veya istenmeyen olayları önceden tespit edip gerekli önlemleri alarak, oluşabilecek direk ve dolaylı zarar ve ödemeleri önlemek,

3- Üretimin korunması

– Üretimin devamlılığını sağlamak,

– Verimi artırmaktır.

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri dâhilinde kimyasal, fiziksel veya biyolojik faktörlerin neden olduğu hastalık ve yaralanmaları ortadan kaldırmak ya da önlemek için prosedürler geliştirmekle sorumludur.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kimdir?

Usul ve esasları yönetmelikle belirlenen, iş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere bakanlıkça yetkilendirilmiş, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı belgesine sahip kişilerdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlarının Eğitimleri

İş sağlığı ve Güvenliği uzmanları;

90 saat uzaktan eğitim

90 saat örgün eğitim

40 saat staj eğitimi alırlar.

Toplam eğitim süresi 35 gün sürüyor. 15 gün asenkron(çevrimdışı) ders, 15 gün senkron(canlı) ders ve 5 gün staj eğitimi olarak tamamlanıyor.

Şişli C Sınıfı İSG Fiyatlarında avantajlar sunan Yeni Uzman Akademi olarak bütün kursiyerlerimize 3 adet güncel ve müfredata uygun kitap gönderiyoruz.

1 adet Soru Bankası

1 adet Konu Anlatım Kitabı

1 adet Deneme Kitabı

C Sınıfı İSG Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

Şişli C Sınıfı İSG Fiyatlarında en uygun ödeme imkanları sunan Yeni Uzman Akademi ailesi olarak farklı illerde bulunan eğitim merkezlerimiz aracılığıyla İSG Eğitimleri düzenleyen bir kurumuz. Ankara, Adana, Antalya, İstanbul (Esenler-Pendik), İzmir, Bursa, Diyarbakır’da şubelerimiz vardır. Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız. Eğitimlerimizi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olarak yürütmekteyiz. Eğitim fiyatlarımızı da bu doğrultuda düzenlemekte ve tüm eğitimlerimizi alanının en iyisi eğiticilerin rehberliğinde vermekteyiz. İSG sınavına giren tüm katılımcılarımıza ilave hiçbir ücret almadan;

ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Temel Yönetimi

ISO 45001:2018 İSG İç Denetçi Eğitimi

ISO 9001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

Sınav Öncesi Soru Çözme ve Konu Tekrar Programı

Konu Anlatım ve Soru Bankası Kitaplarını da ücretsiz vermektedir.

Şişli C Sınıfı İSG Kursu Fiyatlarından en iyi şekilde yararlanabilmek için eğitim kurumumuzun katılımcısı olun veya olmayın internet sitelerimizde bulunan tüm ders notlarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yeni Uzman Akademi olarak

A,B,C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Kursu

İşyeri Hekimliği Kursu

İşyeri Hemşireliği Kursu

Hijyen Kursu

Temel İSG Kursu ve diğer mesleki eğitim (kuyumculuk belgesi, aşçılık belgesi…) kurslarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Hemen Arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın