Yalova’da İşyeri Hemşireliği Kursu

Yalova’da İşyeri Hemşireliği Kursu 0552 860 76 10

Yalova’da İşyeri Hemşireliği Kursu veren Yeni Uzman Akademi, bakanlık onaylı eğitimler düzenler. Kurs programları tamamı uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştirilir. Katılımcılara ücretsiz güncel ders kitapları ve dijital ders materyalleri sağlanmaktadır.

Yeni Uzman Akademi, kaliteli eğitimlerini profesyonel eğiticiler ile gerçekleştirir. menlerden oluşan bir kadro ile çalışmaktadır. Katılımcılarımız, ücretsiz Telegram, WhatsApp ve İnstagram ders çalışma gruplarına katılabilirler. Ayrıca online soru çözüm programlarından da ücretsiz faydalanabilirler.

Yalova'da İşyeri Hemşireliği Kursu
Yalova’da İşyeri Hemşireliği Kursu

Kursa Kimler Katılabilir?

Yalova’da İşyeri Hemşireliği Kursu programları;

Hemşireler,

Acil tıp teknisyenleri,

Çevre sağlığı teknisyenleri ve

Sağlık memurluğu mezunlarınca alınabilir. Kurs süresi 15 gün / 90 saat olarak planlanmıştır.

Ders Programları Nasıl Düzenlenir?

Öncelikle asenkron ders programları gerçekleştirilir. Katılımcılar istedikleri zaman asenkron (offline) eğitimlere erişim sağlayabilirler. Yeni Uzman Akademi Web ana sayfasındaki derslere katılımcılar istedikleri kadar girerler.

Sonrasında ise 49 saatlik senkron (çevrimiçi) eğitimler gerçekleştirilir. Çevrimiçi dersler iki farklı ders grubuyla yapılmaktadır. DSP Kursu katılımcıları istedikleri grupta derslere katılabilirler.

Derslerde ilk grup 09.00 ile 15.00 arasında, ikinci grup ise 15.00 ile 21.00 arasında düzenlenir. Katılımcılarımız, ders video kayıtlarına her zaman erişebilirler. Böylece eğitimlerini % 100 uzaktan eğitim ile katılabilirler.

Başarı İçin Yeni Uzman Akademi

Yeni Uzman Akademi katılımcıları DSP Kursunu bulundukları şehirde alabilirler. Yol ve konaklama masrafları ile de karşılaşmazlar. Çünkü Yeni Uzman Akademi ekstra masrafları . Her yerden derslere katılabilirsiniz. Böylelikle zaman ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca ders kitaplarınızı kargo aracılığıyla size ulaştırıyoruz.

Yeni Uzman Akademi’de, İşyeri Hemşireliği İSG Kursu bakanlık onaylı olarak sunan bir eğitim kurumudur. DSP Kursu katılımcılarımız 3’lü güncel ders kitaplarına ücretsiz olarak sahip olurlar. Ayrıca dijital ders materyallerine erişebilirler.

Yeni Uzman Akademi, modern eğitim teknikleri kullanır. Ayrıca profesyonel bir eğitici kadrosu ile çalışır. Katılımcılar, ücret ödemeden sosyal medya hesaplarımız ile ders çalışma fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca sınava hazırlık için gerçekleştirdiğimiz online soru çözüm kampları da ücretsizdir.

Hem zaman hem de maliyet açısından tasarruf etme fırsatı sunarız. Ayrıca ders kitaplarınızı kargo aracılığıyla size göndeririz.

İSG Sınavlarında Başarı İçin Yeni Uzman Akademi

Yalova’da İşyeri Hemşireliği Kursu sonrası, ÖSYM tarafından düzenlenen İSG Sınavı’na (İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı) başvuru yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz sınavlar, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygunluk açısından değerlendirme yapar. Başarılı olan kursiyerlere sertifika verilir.

Sınav 50 sorudur. İşyeri Hemşireliği Kursu katılımcılarımızın en az 30 soruya doğru cevap vermelidir.

Yeterli puan alamayanların tekrar kurs almadan sonraki sınavlara başvuru yapabilirler.

İşyeri Hemşireleri Görevleri Nelerdir?

Sınavda başarılı olanlar (işyeri hemşiresi ) DSP unvanı alırlar. Görevleri ise:

  • İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlarlar ve gerekli değerlendirmeleri yaparlar.
  • Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazarlar. Aynı zamanda muayene sırasında hekime yardımcı olurlar.
  • Özel politika grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlarlar.
  • İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak.
  • Çalışanların sağlık eğitiminde görev alırlar.
  • İş yeri bina ve genel hijyen şartlarının sürekli denetlemesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışırlar.
  • İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek.
  • İş yerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yaparlar.

İşyeri Hemşirelerinin Çalışma Süreleri

1) Çok tehlikeli sınıfta yer alan 10 ile 49 çalışanı olan iş yerlerinde çalışan başına ayda en az 10 dakika.

2) Çok tehlikeli sınıfta yer alan 50 ile 249 çalışanı olan iş yerlerinde çalışan başına ayda en az 15 dakika.

3) Yine çok tehlikeli sınıfta yer alan 250 ve üzeri çalışanı olan iş yerlerinde çalışan başına ayda en az 20 dakika.

Tam süreli iş yeri hekiminin görevlendirildiği iş yerlerinde, diğer sağlık personeli görevlendirilmesi şartı aranmaz.

Görev Yerleri Nerelerdir?

İşyeri hemşireleri OSGB firmalarında ve İSG birimlerinde görev alırlar. Özellikle de çok tehlikeli iş yerlerinde görev alırlar. Hastane, ağır sanayi, tersaneler, inşa sanayi, başta olmak üzere birçok iş yerinde faaliyet gösterirler.

Kaydınızı Hemen Gerçekleştirin

Yeni Uzman Akademi İşyeri Hemşireliği Kursu sizleri bekliyor. Sektörün öncü ismi ile eğitimlere katılabilirsiniz. Hem uygun fiyat ve uygun ödeme koşulları ile…

Yeni Uzman Akademi’ye her zaman her yerden ulaşabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan telefonlarından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ve Jivo Destek Programları ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Siz de hemen Yeni Uzman Akademi İşyeri Hemşireliği Kursu programlarına kaydolun. Ailemizin bir ferdi olun.

Kaliteli bir eğitim kaliteli eğiticilerle gerçekleştirilir. Kaliteli eğiticiler de Yeni Uzman Akademi’dedir. Sektörün öncü kuruluşu Yeni Uzman Akademi;

Adana

Ankara

Antalya

Bursa

Diyarbakır

İstanbul (Pendik-Esenler) ve

İzmir’de şubelerimiz bulunmaktadır. Online eğitimlerimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından derslerimize katılabilirsiniz.

Hemen Arayın, Fırsatları Kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın