İş Güvenliği Kurs Ücreti Ne Kadar?

İş Güvenliği Kurs Ücreti Ne Kadar?

İş Güvenliği Kurs Ücreti Ne Kadar? +90 542 532 77 13

 

                        YENİ UZMAN AKADEMİ KURS ÜCRETLERİ

“İş Sağlığı Ve Güvenliği” işçiye kaza riskinin bulunmadığı bir çalışma ortamı sağlamak için gerekli tedbirleri alarak oluşabilecek kaza başta olmak üzere her türlü aksaklığın giderilmesi için geliştirilmiş koşullardır. Bu nedenle işyerleri, herhangi bir olumsuzluğun meydana gelme riskine karşı belirli bir derecede koruma sağlamak amacı ile gerekli araçlarla donatılmalıdır. “İş Sağlığı Ve güvenliği“, işveren ve işçilerin önleyici ve koruyucu önlemleri benimsemelerini ve uygulamalarını amaçlayan faaliyetler manasına gelmektedir.

“İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı” görev alanına göre üçe ayrılır. Bunlar tehlike sınıfına göre;

Az tehlikeli işyerlerinden sorumlu, C Sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı

Tehlikeli işyerlerinden sorumlu, B Sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı

Çok tehlikeli işyerlerinden sorumlu, A Sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı, olarak 6331 Sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanununa göre ayrılmıştır. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olabilmek için Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetki verilmiş eğitim kurumlarından kurs almak gerekmektedir.  Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezi de Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG Eğitimleri konusunda yetkilendirilmiş bir eğitim merkezidir. Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezi İş Sağlığı Ve Güvenliği alanındaki bütün tehlike sınıflarına yönelik kurslar düzenlemektedir.

Yeni Uzman Akademi olarak amacımız düzenlediğimiz kurslarla yakaladığımız başarı seviyesini daha da yukarılara taşımaktır.

Yeni Uzman Akademi ‘‘C-B-A’’ sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği olarak tüm İSG eğitimlerimizde kursiyerlerimize farklı olanaklar sağlıyoruz:

 

İSG Çalışma Kitabınız Bizden

Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezinden eğitim alan her kursiyerimize eğitim sınıfı fark etmeksizin çalışma kitabını biz armağan ediyoruz.

 

 

 

Sınav Öncesi ‘‘Ücretsiz’’ Genel Tekrar Dersleri

Yeni Uzman Akademi’den ders alan bütün kursiyerlerimize sınav öncesi İSG Mevzuatlarının son hallerini dikkate alarak genel tekrar dersleri yapıyoruz. Üstelik genel tekrar dersleri için kursiyerlerimizden para da talep etmiyoruz.

Sınavda Başarısız Olursanız Tekrar Görüşelim

İş Sağlığı Ve Güvenliği belgesi almak için bir sefa kurs almak yeterlidir. Yeni Uzman Akademi’den eğitim aldığınızda girdiğiniz ilk sınavda başarısız olduğunuz taktirde sonraki sınavlara sizi misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz.

 

Kursunuz Başlasın Ödemeyi Sonra Yapın

Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezi olarak kursiyerlerimiz eğitimlerinin başladığını e –devlette görene kadar kursiyerlerimizden para talep etmiyoruz. Üstelik ödemeleri dört taksit halinde alıyoruz.

 

Kurs Ücretini Dert Etmeyin

Kurs ücretlerimizi Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının fiyat politikasına uygun olarak belirliyoruz. Böylelikle Yeni Uzman Akademi Eğitim Merkezi olarak siz değerli kursiyerlerimize kaliteli eğitimi uygun fiyata sunmuş oluyoruz.

Yeni Uzman Akademi olarak geleceğin uzmanlarını kurslarımıza bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir